Что будет с Карой Дэнверс после завершения сериала Супергерл

Хоча історія Супердівчини у Всесвіті Стріли (Arrowverse) добігає кінця, телефраншиза DC розширить історію Кари приквелом про сестер Денверс.

Шанувальники одного з найпопулярніших супергероїв CW були розчаровані, коли зірка «Супердівчини» Мелісса Бенойст оголосила, що вона знімає свій плащ, й, хоча час Бенойст як Дівчини зі сталі закінчується, історія Кари Зор-Ел може продовжитися з появою пріквела з її участю та її сестри Алекс до того, як Кара стала Супердівчиною.

Починаючи з пілотної серії «Супердівчини», сестри Денверс стали серцем та душею серіалу. Улюблені фанатами епізоди протягом усього серіалу показали, як цей зв’язок формується й зміцнюється. 6 епізод 3 сезону був зосереджений на сестрах-підлітках, показавши як прийомні брати та сестри об’єднуються для розкриття злочину. Їх молодші версії пізніше з’являлися під час спогадів, які відбувалися в важливі моменти їх дорослого життя. Після невдалої спроби усиновлення в 20 епізоді 4 сезону, показали ранні спогади Алекс о Карі. Потім, в одному з передостанніх епізодів 4 сезону, спогади про їхнє спільне життя допомогли Алекс відновити її стерті з пам’яті спогади. В останньому сезоні юна Алекс з’явилася в симуляції віртуальної реальності, яка допомогла Алекс впоратися зі смертю батька.

Ізабелла Відовіч та Олівія Нікканен, які грають юних Кару та Алекс, обрадували шанувальників недавніми повідомленнями в соціальних мережах, що вони прибули до Ванкувера де знімається «Супердівчина». Шанувальники, які бажають побачити молодих Денверс, припускають, що вони стануть запрошеними зірками в останньому сезоні серіалу. Мало що відомо про молодість сестер між розкриттям вбивства Кенні Лі в Мідвейле та тим, що Кара стала Супердівчиною в пілотній серії. Але, що дуже важливо, розширення спадщини Супердівчини у Всесвіті Стріли (Arrowverse) за допомогою серії приквелів з Відовіч та Нікканеном в головних ролях було б блискучим ходом для CW, тим більше що фанати «Мідвейл» прагнуть побачити окремий серіал присвячений раннім рокам їх улюблених сестер-супергероїв.

Сериала Супергерл закрывается

Завдяки пріквелу про сестер Денверс, CW може дати глядачам головного героя, за якого можна переживати, який займається не тільки проблемами дорослішання, а й постійним відкриттям Супердівчиною нових надздібностей. Пріквел сестер Денверс також пропонує широкий вибір сюжетних ліній.

Нам можуть розповісти як юна Кара реагує, коли проявляється кожна нова здатність. Також можуть показати відносини Кари з її прийомною матір’ю Елізою. Супермена та Дж’онна Дж’онзза, який стримав свою обіцянку вмираючому Джеремі Денверс доглядати за його дочками. За роки, що минули між Мідвейл та Нешнл-Сіті, можна розповісти нескінченну кількість історій.

З огляду на популярність не тільки сестер Денверс та їх особливий зв’язок, але й молодих актрис, які були ідеально підібрані через свої подібності та манери, у серіалу гарантовано була б аудиторія. Ділячись неймовірними історіями з життя Кари Зор-Ел до того, як вона стала Супердівчиною, CW може продовжити розширювати спадщину одного зі своїх найпопулярніших героїв після відходу Супердівчини Мелісси Бенуа. Це безпрограшний варіант для фанатів Всесвіту Стріли (Arrowverse).

07/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *