Возможная сцена смерти Харли Квинн в Лиге справедливости 2

Режисер «Ліги справедливості» Зак Снайдер поділився інформацією, що в його початкові плани щодо «Ліги справедливості 2» входила сцена зі смертю Харлі Квінн.

«Снайдер Кат», прем’єра якого відбулася на минулому тижні, дебютувала в основному позитивними відгуками, хоча багато критиків як і раніше насторожено ставилися до реальної необхідності чотиригодинного хронометражу. Проданий як засіб проти провальної оригінальної «Ліги справедливості», яка з’явилася в кінотеатрах в 2017 році, Снайдер зміг відновити своє початкове Кінематографічне бачення Всесвіту DC за фінансової підтримки Warner Bros.

У Всесвіті DC, колишній психіатр Харлі Квінн відома своїми болісними відносинами і можливим розривом з Джокером. З дев’яностих років Харлі міцно закріпилася в коміксах і мультфільмах. Тим не менш, вона дебютувала наживо лише в 2016 році у фільмі «Загін самогубців», в якому розповідається про групу ув’язнених суперзлодіїв, що виконують примусові місії для секретного урядового агентства. Хоча Джокер Джареда Лето повернувся для перез’йомок, Марго Роббі не з’явилася в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера. Проте, її персонаж згадується в епілозі «Лицаря Жаху» ( «Batman vs. Superman: Knightmare»), де Бетмен нагадує Джокеру, що вона померла у нього на руках.

сцена смерти Харли Квинн в Лиге справедливости 2

Під час інтерв’ю з Esquire Снайдер поділився своїми початковими планами щодо кількох частин Ліги справедливості, включаючи продовження, в якому досліджуються смерті Аквамена, Харлі Квінн і Лоїс Лейн. У режисерському сіквелі Кіборг став би свідком цих трагічних моментів. Коли його запитали, чи будуть пізніше пояснені ці історії за допомогою експозиційного діалогу, Снайдер відповів: «Ні, ми збиралися їх знімати. І в них були б елементи того, що бачить Кіборг».

Багато фанатів були здивовані фіналом «Ліги справедливості» Зака Снайдера, в якому несподівано стався захоплюючий сюжет. В інтерв’ю Снайдер сам визнав, що малоймовірно, що у нього буде можливість знімати сиквели або спін-оффи свого фільму, що викликало замішання у глядачів, які чекають завершення розповіді. Проте, Снайдер роз’яснив своє рішення, зазначивши, що подібні завершення є частиною цього жанру.

Як він сказав, «Фільм про супергероїв дійсно не має кінця. У ньому є розрив на глави, але ви ніколи не захочете закрити книгу на всі сто відсотків ». Він пояснив, що вважає фінал «обнадійливим і оптимістичним», тому що він дає надію на фільми майбутнього.

В кінцевому підсумку Харлі Квінн виживе, щоб розповісти про більшу кількість своїх пригод, навіть якщо вони відбудуться і не в другій «Лізі справедливості». Сама Роббі виступає за продумані, деталізовані сюжетні лінії, які йдуть за її персонажем, що раніше призвело до її окремому фільму «Хижі пташки». Вона також повторить свою роль в «Загоні самогубців», а також, можливо, повернеться в ще двох фільмах Кіновсесвіту DC.

21/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *