Джокер Джареда Лето убил Робина

Зак Снайдер розповів, що його продовження «Ліги справедливості» детально досліджує взаємини між Джокером Джареда Лето і Бетменом Бена Аффлека.

Коли Бетмен Бена Аффлека був представлений у фільмі «Бетмен проти Супермена», було ясно, що він через багато пройшов. Аффлек граючи Брюса Уейна показав його як змученого і побитого Бетмена, який оглядаючись на свої останні роки в ролі Темного лицаря Готема, розмірковував про минулі буремні роки. І тепер Бетмен знову опинився втягнутим в глобальний конфлікт, в ході якого він збере команду мета-людей, щоб зупинити захоплення світу Степовим Вовком.

Коли глядачі вперше зустріли Брюса Уейна Аффлека, він більше не жив в маєтку Уейнів, і ми змогли мигцем побачити згорілий каркас його колишнього будинку. Виявилося, що Брюс зберігає старий костюм Робіна в своїй високотехнологічній Бет-печері. На костюмі жовтим кольором намальовані слова: «Ха-ха-ха, я пожартував над тобою, Бетмен», явний натяк на причетність Джокера до того, що трапилося з Робіном.

Снайдер розповів Vanity Fair, що він планує розкрити взаємини між Джокером і Бетменом. Його «Ліга справедливості 2» досліджувала б смерть Робіна і давні відносини між Джокером і Бетменом. Снайдер називає смерть Робіна самою травмуючою подією, що трапилося з Брюсом, крім смерті його батьків, і режисер був зацікавлений у вивченні цієї історії в сіквелі. Снайдер також сказав, що він покаже як Джокер згадає як спалив маєток Уейнів.

Джокер Джареда Лето сжег поместье Уэйнов

Я завжди хотів дослідити смерть Робіна. І якщо коли-небудь вийде наступний фільм, якого, звичайно, не буде, я хотів би зробити проект, в якому в спогадах Джокера ми дізнаємося як помер Робін, як Джокер убив його і спалив Уейн-Менор, і все те, що сталося між ним і Брюсом. Мій план полягав у тому, щоб показати як вони стали такими… як він заподіяв йому біль, якого більше ніхто і ніколи не зміг йому заподіяти. Крім втрати батьків, це була, ймовірно, найсерйозніша травма в його житті.

З самого початку було ясно, що Снайдер мав грандіозне бачення про розвиток Кіновсесвіту DC. На жаль, у керівників DC Film були інші плани, і вони реалізувалися після того, як Снайдер покинув «Лігу справедливості» в 2017 році. Одна з найбільш привабливих речей в баченні Снайдера, крім його очевидного захоплення вихідним матеріалом, це детальний опис всіх подій, які він включив в свої фільми, і які натякають на неймовірно велику історію яка стоїть за ними. Деякі з цих історій будуть розкриті, коли його версія «Ліги справедливості» вийде на каналі HBO Max в березні, але багато з них так і не покинуть монтажної кімнати.

Оскільки Аффлек більше не грає Бетмена, а Роберт Паттінсон збирається замінити його в окремому від Всесвіту DC фільмі, глядачі можуть ніколи не отримати відповіді на які вони сподівалися. А оскільки у самого Снайдера немає планів продовжувати роботу по Кіновсесвіту DC, багато з того, що він припас для франшизи, буде ігноруватися керівниками студії, які не так зацікавлені в цій історії як фанати або навіть сам Снайдер. Звичайно, коли-небудь ми зможемо побачити «Лігу справедливості 2», але вже ясно, що, як і версія «Ліги справедливості» 2017 року, фільм буде досить посереднім.

12/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *