В сериале Женщина-Халк появится новая злодейка Титания

Завдяки появі подробиць кастингу для серіалу «Жінка-Халк» від Marvel Studios нам вдалося дізнатися, що в майбутньому серіалі для Disney + з’явиться нова лиходійка, й нею може стати Титанія.

Халк з’явився в Кінематографічному Всесвіту Marvel практично з моменту його появи, але дні Брюса Беннера, який був найсильнішим зеленим монстром, можуть закінчитися. Після перетворення в Розумного Халка в «Месники: Завершення», Marvel в минулому році оголосили, що вони планують додати кузину Брюса, Дженніфер Уолтерс, в КВМ й для цього знімуть серіал «Жінка-Халк» для Disney +.

Додавання Жінки-Халк в КВМ дозволить фанатам подивитися на новий прототип Халка. Мало того, що Дженніфер зазвичай залишається в свідомості та здатна контролювати себе коли знаходиться в формі Халка, вона також є успішним адвокатом. Marvel Studios вибрали Тетяну Маслані на роль Жінки-Халка для серіалу Disney +, але вона поки заперечує, що кастинг відповідає дійсності. В даний час студією не підтверджені ні один з акторів, а подробиці сюжету тримаються в секреті. Але недавно з’явилася нова іфнормація про можливого майбутнього лиходія.

Інформація про кастинги, отримана The Illuminerdi, вказує на те, що Marvel Studios хочуть додати кількох нових персонажів в серіал. Вони оголосили кастинг на роль батьків Дженніфер, колег по роботі та кращого друга. Крім цього, вони також шукають жінку у віці 30 років, яка зіграє головного лиходія. Кодове ім’я персонажа – Люсі, й вона описується як «гламурна та популярна людина в соціальних мережах, в стилі Кардашьян але з характером справжньої лиходійки».

Когда выйдет сериал Женщина-Халк

Опис лиходійки Жінки-Халк не відповідає жодному з її звичайних ворогів з коміксів, але можливо в КВМ просто хочуть оновити образ Титанії. Мері Макферрін, вона ж Титанія, одна з найвідоміших лиходіїв в коміксах. Вона володіє надлюдською силою й іншими надлюдськими здібностями. У коміксах Мері зображувалася маленькою, слабкою та непопулярною дівчиною, яка мріяла знайти силу. Вона отримала свої здібності від Доктора Дума під час Секретних війн, де вона вперше зіштовхнулася з Жінкою-Халк.

Якщо ця роль справді дістанеться Титанії, то версія з коміксів та нова версія в КВМ стануть повними протилежностями. Однак це не означає, що Жінці-Халк доведеться повністю відмовитися від канонічного походження з коміксів. Мері все ще може бути непопулярною дівчиною, над якою знущалися, коли вона була маленькою, але вирісши вона стала ще більше зацикленою на своій зовнішності.

Таку теорію підтверджує прагнення до популярності у персонажа, якого шукає студія. А соціальні мережі стануть для Мері засобом знайти ту увагу, якої вона прагне. Будемо сподіватися, що зйомки почнуться на початку 2021 року й незабаром буде оголошено акторський склад серіалу і ми дізнаємося хто буде грати цю роль.

26/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *