на самом ли деле тор бог

Тор відомий у Всесвіті Марвел як «Бог грому», але чи дійсно він справжній бог? Можливо він просто ще один інопланетянин у всесвіті коміксів Marvel?

У той час як більшість інопланетних рас у Всесвіті Marvel, таких як крі або скрулли, визначаються їх технологіями і фантастичним виглядом, люди Асгарда виглядають так, ніби вони виникли з фантастичного роману, з виглядом і взаємовідносинами дуже схожими на людські. Хоч асгардці і володіють просунутими технологіями, типовими для просунутих інопланетних рас, вони проявляють себе в більш таємничній, магічній формі, подібно до того, як молот Тора ще більше приглушує їх статус божественних чаклунів або могутніх прибульців.

Самі асгардці більше схожі на могутніх чарівників, в порівнянні з іншими інопланетянам у всесвіті Marvel, а люди з Землі можуть відвідати Асгард і знаходиться там тривалий час, так ніби вони завітали не у божественний світ, а всього лише на іншу космічну планету. А коли Асгард був знищений у фільмі «Тор: Рагнарек», всі жителі були змушені тікати на космічних кораблях. Крім того, в кіновсесвіті Марвел, асгардійци знайомі з усіма інопланетними істотами і расами, навіть такими древніми як Колекціонер. А сам Тор хоч в основному і переміщається в межах Дев’яти Сфер Дерева Життя Иггдрасіля, з яких Асгард є всього лише однією з них, також взаємодіє і воює з іншими інопланетними расами і космічними істотами у всьому всесвіті.

кто такой Тор

Його перша поява в коміксі «Journey into Mystery # 83» зіткнула його віч-на-віч з Кам’яними людьми Сатурна. Коли він захопив Вісників Галактуса і об’єднався з Одіном проти Чотирьох Військ Целестіалів. Хоч йому і можна поклонятися як божеству і царю Асгарда, у всесвіті Марвел Тор більше прибулець ніж бог. Він живе довго, але не безсмертний. Він приходить з доступного і вразливого царства, а його часто втягують в конфлікти з нижчими істотами. Хоч він і дуже могутній, а його здібності, такі як контроль над природними силами, вражаючі, але мутанти, такі як Шторм і Кристал, також мають подібні здібності.

До того ж істоти, подібні безсмертним Вічним (незабаром з’являться в Кіновсесвіті Марвел), вважаються космічними силами, а не божествами, і все важче стає визначити Тора як бога, а не як інопланетну або космічну сутність.

Тор і досі залишається одним з наймогутніших героїв Марвел … йому просто не вистачає божественності, щоб відокремити його від космічні істот всесвіту Marvel.

04/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *