кто такой Дракс Разрушитель марвел

Дракс – жорстокий, загартований в боях воїн. Колишній міжгалактичний злочинець, Дракс не цікавиться грошима, а тільки мстить за свою вбиту сім’ю. Спочатку неохоче, герой з незгасимою смертоносною люттю приєднується до Вартових Галактики.

Ходяча принцеса-тезаурус

Дракс походить з слаборозвиненої раси, люди якої сприймають все буквально і їм важко вловлювати метафори, хоч вони і заповнюють цей недолік своєї красномовністю. Також вони жорстокі і сильні воїни з племінної культурою. Їх спокійна і серйозна поведінка приховують лють і вбивчу ненависть киплячу всередині них.

Дракс зустрів свою дружину Ховат на військових зборах, і саме її відмова потанцювати з ним і відверта ворожість сподобались йому в ній. Незабаром у них з’явилася дочка Камарія. Коли його дружина і дочка були вбиті Ронаном Обвинувачем, за наказом Божевільного Титана Таноса, він відправився в подорож по галактиці в пошуках помсти. Вбиваючи слуг Ронана десятками він заробив прізвисько «Дракс Руйнівник», а його злочинні дії привели його до в’язниці суворого режиму Корпуса Нова – Кілн.

дракс

Під час відбування покарання в Кілні Дракс зустрічається з Пітером Куіллом (Зоряним Лордом), Ракетою, Грутом і прийомною дочкою Таноса Гаморой.

М’язистий силач

Дракс володіє надлюдською силою, що дозволяє йому піднімати велику вагу, з легкістю пробивати камінь і метал і розривати машини навпіл голими руками. Він з легкістю може здолати кількох нападників і протистояти будь-якій загрозі завдяки своїй високій швидкості загоєння, стійкої до ударів шкірі і здатності до швидкої регенерації. Завдяки швидким рефлексами Дракс здатний високо стрибати і рухатися з великою швидкістю.

дракс разрушитель

У рукопашній сутичці Дракс може без особливих зусиль боротися з іншими могутніми воїнами, такими як Корат Переслідувач. Його улюбленою зброєю є два одноручних ножа, якими він майстерно володіє і часто полірує. Також, він, як відомо, володіє Адронним Примусовувачем – зброєю, винайденою Ракетою, – щоб залякати руйнівників і знищити Ронана Обвинувача.

Вороги Галактики

Хоч спочатку Дракс і був зосереджений на помсті, після його об’єднання з Вартовими Галактики кількість його ворогів постійно збільшується.

Ронан Обвинувач, радикальний фанатик, який порушив мирний договір між Крі і Ксандаріанцями, прагне знищити їх всіх. Під час одного з військових нальотів Ронан вбиває дружину і дочку Дракса, і стає метою помсти Дракса, для досягнення якої він готовий знищити всі його війська і всіх союзників.

Істота величезної сили і жорстокості, а також прийомний батько товариша по команді – Гамори, Танос, не зупиниться ні перед чим, щоб заволодіти кожним Каменем Нескінченності і знищити половину всесвіту намагаючись врятувати її.

Після смерті Ронана Дракс розуміє, що він всього лише пішак – Танос – його справжній ворог.

дракс разрушитель стражи галактики

Дракс приєднується до Вартових в їхній втечі від Верховної Жриці, яка переслідує команду за крадіжку джерела енергії на їх рідній планеті, відомого як батареї Анулакса. Він також бореться з Целестіалом Его, біологічним батьком лідера Вартових Пітера Куілла, щоб не тільки запобігти його спробі підкорити всесвіт, але і врятувати своїх друзів.

Друзі Галактики

Незважаючи на те, що спочатку Дракс досягав мети на самоті, він об’єднується з Пітером Куіллом (Зоряним Лордом), Гаморою, Ракетою і Грутом у в’язниці Корпуса Нова Кілн, щоб втекти. Вони також об’єдналися, щоб боротися з Ронаном за Камінь Нескінченності, щоб врятувати всесвіт. Незважаючи на їх відмінності і безліч розбіжностей, вони стають Вартовими Галактики. А союзники Вартових також стають союзниками Дракса.

дракс разрушитель фото

Йондо Удонту разом зі своїм першим помічником Крагліном Обфонтері і іншими Руйнівниками балансують між союзниками і ворогами Вартових в залежності від настрою Йондо. Проте, він, в основному, виступає як їх союзник. Він допоміг Вартовим проти сил Ронана і зіграв ключову роль в боротьбі проти Его.

Корпус Нова, очолюваний Новою Прайм, є міжгалактичною збройною організацією Імперії Нова зі штаб-квартирою на Ксандарі. Спочатку затримавши злочинців, Дей і Дінаріан Саал борються разом з ними, щоб захистити Ксандар від Ронана обвинувач.

Небула, друга прийомна дочка Таноса і навчений вбивця з кібернетичним посиленням, ненавидить Вартових, краде Камінь Нескінченності і намагається зупинити їх напад на Ронана. Тим не менш, вона стала їхнім союзником у боротьбі проти Его і Таноса.

Щоб спробувати зупинити Таноса, Дракс бореться разом з декількома супергероя на рідній планеті Таноса – Титані. До нього приєднуються його товариші Зоряний Лорд і Богомол, Небула, Залізна Людина і Людина-павук, а також Майстер містичних мистецтв Доктор Стрендж.

Існування поза законом

Рухомий люттю після того, як Ронан Обвинувач вбив дружину Дракса Ховату і дитину Камарію, Дракс присвячує своє життя полюванні на нього і його союзників. Його кривава помста дала йому прізвисько «Дракс Руйнівник».

кто такой дракс разрушитель

В кінцевому підсумку його злочинні дії привели його до в’язниці суворого режиму Нова, Кілн, де він зіткнувся з союзником Ронана – Гаморою і намагався вбити її, щоб заподіяти біль Ронану. Замість цього, Зоряний Лорд переконав його, що Гамора не є його ворогом, бо вона зрадила обвинувача, і якщо він залишиться в живих, вона може привести його до Ронаном. В результаті Дракс відмовляється від своїх погроз і допомагає злочинцям втекти з Кілна.

Втікши з Кілна злочинці планували продати Сферу Колекціонерові. Не зацікавлений в грошовій вигоді, Дракс запропонував замість цього використати зброю проти Ронана, що призвело до розбіжностей серед них. Під час зустрічі з Колекціонером в Знамоде, місті всередині відрубаної голови стародавнього Целестіала, злочинці знайшли Камінь Нескінченності, що знаходився в Сфері. Після сварки з Ракетою Дракс викликав Ронана до їх місцезнаходженням, щоб він нарешті зміг зустрітися зі своїм ворогом і помститися за родину. Ронан звичайно прибув на виклик, але він був байдужий до бажання помсти Дракса і не зміг згадати його жертв, його більше цікавив сам Камінь Нескінченності. Ронан з легкістю здолав Дракса, викинувши його тіло в калюжу спинномозкової рідини. Врятований Грутом, Дракс зрозумів, що йому не вдалося зберегти Сферу від Ронана, а його друзів схопили Йонду і Руйнівники і причиною всього цього був його гнів і бажання помсти.

Рятуючи своїх друзів і возз’єднавшись на Мілані, Зоряний Лорд розробив план, щоб перешкодити Ронану знищити Ксандар, який включав в себе отримання Сфери і вбивство самого Ронана. Розуміючи, що це може привести їх до смерті, Вартові все одно підтримали його план, а Дракс навіть був радий цьому, тому, що він знову зможе побачити свою дружину і дочку. Під час битви, Грут пожертвував собою, оточивши своїх друзів захисним куполом вирощеним з самого себе. Дракс і Ракета знищили Молот Ронана, звільнивши Камінь Нескінченності.

Втішаючи Дракса після бою, Гамора запевнила його, що його дружина і дитина будуть раді дізнавшись, що Дракс помстився за них. Однак Драксу було не по собі, оскільки він зрозумів, що Ронан – просто пішак, а Танос – його справжній ворог.

биография дракса разрушителя

Після того, як їх кримінальні справи були онульовані, Дракс і його друзі продовжили свої пригоди по галактиці як команда, відома як Вартові Галактики. Пізніше Вартові були найняті Суверенами і їх верховною жрицею Айшею, щоб перемогти істоту Абіліск, що харчується джерелом енергії їх планети, батареями Анулакса. В обмін на їхні послуги вони отримали в’язня суверенів – Небулу, сестру Гамори. Однак, закінчивши завдання, Дракс дізнався, що Ракета вкрав декілька Батарей Анулакса, вартістю в тисячі юнітів за штуку.

Виявивши зраду, Суверени оголосили полювання на Вартових. Зробивши аварійну посадку на планету Беархарт, Вартові пережили атаку суверенів завдяки втручанню целестіала по імені Его і його помічниці Мантіс ( Богомола). Его розповів, що він є біологічним батьком Квілла, і запросив їх на свою планету.

откуда появился дракс разрушитель

Дракс подружився з Богомолом, навчаючи її жартів і вивчаючи її емпатичні здатності. Їх дружба продовжилася і на рідній планеті Его, оскільки Мантіс нагадала йому його дочку. Довірившись своїми новим друзями, Мантіс розкрила диявольський план Его по захопленню всесвіту. Розуміючи загрозу, яку Его представляв для галактики, Квілл, Гамора, Богомол, Дракс і Небула придумали план його знищення. Разом з Ракетою, Грутом і Руйнівниками, Йонду і Крагліном, Вартові Галактики врятували Квілла і перемогли Его.

Під час своїх пригод Вартові отримали сигнал лиха від корабля асгардців-біженців, який зазнав нападу невідомої сили. Прибувши на місце катастрофи занадто пізно, вони виявили напівнепритомного Тора, яким Дракс захоплювався за його військову статуру. Дізнавшись про те, що Танос вже володіє Каменем Сили і Космічним Каменем, і про його бажання оволодіти іншими чотирма Каміннями Нескінченності, Вартові та Тор вирішили розділитися на дві групи. Дракс, Гамора та Мантіс відправляються на Знамоде, щоб захистити Камінь Реальності від Таноса.

На Знамоде Вартові виявили, що Танос допитує Колекціонера про Камінь Реальності. Скипаючи від люті і намагаючись помститися за свою сім’ю, Дракс проігнорував вказівку Куілла і бездумно атакував Божевільного Титана. Але під впливом Мантіс, він був змушений заспокоїтися. На жаль, Зоряний Лорд і Вартові занадто пізно виявили, що Танос вже володів Каменем Реальності, знищив Знамоде, а його метою була його дочка Гамора.

Стражи Галактики и Дракс Разрушитель

Після захоплення Гамори Дракс, Богомол і Зоряний Лорд зустрілися з Небулою на рідній планеті Таноса, Титані, де вони зіткнулися з Доктором Стренджем, Залізною Людиною і Людиною-павуком. Всі вони об’єдналися щоб зупинити Таноса і перешкодити йому отримати Камінь Часу доктора Стренджа. Саме там команда дізналася сумні новини про те, що Божевільний Титан пожертвував своєю дочкою Гаморою для отримання Каменя Душі. Зоряний Лорд, засліплений болем і люттю, зруйнував весь план і напав на Божевільного Титана, дозволивши Таносу втекти на Землю з Каменем Часу для отримання останнього Каменя Розуму.

Месники і їх союзники не змогли зберегти Камінь Розуму Віжена від Таноса в Ваканді. Клацнувши пальцями, Танос виконав свій план зі знищення половини всесвіту і зупинив перенаселення. На Титані загинув Дракс разом зі своїми товаришами Вартовими: Зоряним Лордом і Мантіс.

15/11/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *