кто такой енот Ракета марвел

Тактичний експерт і потужна зброя Вартових Галактики, Ракета ризикує своєю шкурою, щоб захистити космос.

Мисливець за головами

Відомий також як об’єкт 89P13, Ракета результат нелегальних генетичних і кібернетичних експериментів на Півсвіті. Подорожуючи з Грутом, його другом і колегою мисливцем за головами, Ракета постійно затримувався Корпусом Нова за неодноразові злочини які включають в себе 13 крадіжок, 22 втечі з в’язниць, 7 найманських замовлень та 15 випадків підпалу.

Стражи Галактики Ракета фото

Ракета втік з 22 в’язниць до того часу, як зустрівся з іншими злочинцями Пітером Квіллом, він же Зоряний Лорд, і Гаморою на Ксандарі, намагаючись захопити Квілла за велику нагороду за його голову. Під час бійки всі четверо привернули увагу Корпусу Нова і були заарештовані, і відправились їх у в’язницю суворого режиму. Замкнені разом Ракета, Грунт, Квілл і Гамора, до яких приєднався бранець на ім’я Дракс, об’єдналися і втекли. Незважаючи на спроби Ракети тримати своїх нових союзників на відстані витягнутої руки, він став піклуватися про них, борючись пліч-о-пліч з ними, коли вони стали відомі як Вартові Галактики.

Кращий з кращих

Ракета-досвідчений інженер з витонченим інтелектом, особливо коли справа доходить до створення потужної зброї. Він є генетично і хірургічно модифікованою формою життя, що містить кібернетичну структуру скелета, збільшені фаланги і п’ясткові кістки, а також генетично збільшену кору головного мозку. Він володіє підвищеною силою, довговічністю, спритністю і гострими почуттями завдяки своїм кібернетичним доповненнями.

енот ракета фото

Ракета – майстер-стрілок, тактик, пілот і поліглот, здатний говорити з Грутом. Незважаючи на свій невеликий зріст, він досить сильний і здатний завдати удару зброєю, яку він створює, яких би розмірів вона не була.

Його озброєння включає Іонну гармату, Лазерну гармату, Газову гранату, Адронную гармату для спалювання, Аеро-Установки, що дозволяють злітати в повітря і космос, і Зварника Нанобота.

Не зв’язуйся з єнотом

Вороги Ракети включають в себе будь-якого ворога Вартових Галактики, хоч у нього і є свої знамениті супротивники.

Коли Ронан Обвинувач порушує мирний договір з Крі і Ксандарцями, бажаючи знищити всіх Ксандарців, Ракета вступає з ним у битву за камінь нескінченності разом зі своїми товаришами-стражами. Він звинувачує Ронана в смерті Грута під час їх битви.

Божевільний Титан Танос неймовірно сильний і жорстокий і не зупиняється ні перед чим, щоб заволодіти кожним Каменем Нескінченності в його прагненні знищити половину всесвіту. У той час як Ракета робить все можливе, щоб триматися подалі від Таноса, дії Титану починають все ближче наближатися до його дому, і він у підсумку стає особистим ворогом Ракети.

Суверени і їх Верховна Жриця спочатку дають вартовим завдання перемогти Абеліска, істоту яка живиться їх дорогоцінними батареями Анулакса. Крадіжка Ракетою деяких з цих батарей змусила Суверен полювати на Вартових.

Селестіал Его намагається завоювати всесвіт, використовуючи свого сина Пітера Квілла, але Вартові, включаючи Ракету, борються, щоб зупинити його.

Друзі Єнота-Ракети

Ракета має тісний зв’язок з Грутом, що існував ще до того, як двоє приєдналися до Вартових Галактики. Після того, як Грут вмирає, і перероджується, Ракета продовжує піклуватися про нього — навіть коли Грут підліток всіма силами випробовує його терпіння.

Ракета и маленький Грут

Крім Грута, Ракета б’ється разом зі своїми товаришами-розбійниками, що стали Стражами Галактики, Пітером Квіллом, Гаморою і Драксом, з Богомол, яка приєдналася до групи. Навіть будучи схильним до суперечок, Ракета вибудовує тісні зв’язки зі своїми товаришами-охоронцями, навіть якщо він не хоче визнавати це.

Йонду Удонта одночасно і друг і ворог Вартовим Галактики, але в кінцевому рахунку він вибирає сторону друга. Ракету і Йонду пов’язують схожі риси характеру, в тому числі схильність відштовхувати людей, щоб захистити себе.

Після того, як Вартові врятують Тора, Асгардський Месник і Ракета стануть друзями. Ракета вступає в бої по захисту всесвіту разом з Тором, Грутом та іншими Месниками і їх союзниками. Він також один із небагатьох хто позитивно оцінив роботизовану руку Бакі Барнса і бачить в ній тільки позитивне.

Баки Барнс и Ракета фото

Життя поза законом

Після того, як він був замкнений у в’язниці, відомій як Кілн, разом з Грутом, Пітером Квіллом, Гаморою і іншим ув’язненим Драксом, Ракета спланував їх втечу. Хоч і були перешкоди, які потрібно було подолати, інженерна винахідливість Ракети виявилася ключовою в прориві, оскільки він відключив штучну гравітацію в в’язниці і перенаправив дронів безпеки, щоб винести їх з тюремного блоку.

Щоб продати цінну і небезпечну сферу, вкрадену Квіллом, і приховати її від Ронана, розбійники вирушили до Колекціонера. Чекаючи зустрічі з передбачуваним покупцем, Колекціонером, Дракс образив Ракету, викликавши бійку між двома, яку Квілл повинен був припиняти. Ракета також був засмучений тим, що Колекціонер назвав його домашньою твариною. Саме Колекціонер пояснив, що в кулі знаходиться Камінь Сили, один з шести неймовірно потужних каменів нескінченності.

Стражи Галактики на Килне фото

Під час продажу сфери Колекціонеру стався вибух і Ракета, Грут і Дракс виявилися відокремлені від Гамори і Квілла після одночасних атак Ронана і Йонду, які шукали сферу. Ракета запропонував їм з Грунтом перебратися на інший кінець Всесвіту, щоб врятуватися, але Грут і Дракс переконали його допомогти своїм новознайденим друзям. Після того, як розбійники возз’єдналися, Квілл благав їх усіх допомогти йому виступити проти Ронана, хоча Ракета і припустив, що, враховуючи шанси, Квілл просить їх померти. Гамора, Грут і Дракс вирішили підтримати Квілла, і Ракета, нарешті, неохоче погодився.

Відклавши в сторону свої образи, щоб працювати як з Йонду, так і з його Спустошувачами і корпусом Нови, група, незабаром названа Ронаном Вартовими Галактики як жарт, зіткнулася з Ронаном і його армією на Ксандарі. Коли Ронан схопив Дракса за горло, Ракета запустив свій корабель в корабель Ронана, темну Астру, привівши до падіння Астри на землю. Незважаючи на протести Ракети, Грунт вкрив своїх друзів захисним куполом з гілок, поглинувши удар, але викликавши власну смерть.

Коли Квіллу знадобилася допомога в приборканні каменю сили, Ракета з’єднав руки з Квіллом, Гаморою і Драксом, і товариші по команді змогли перемогти Ронана. Після цього Ракета, оплакуючи друга, посадив одну з гілок, що залишилися від самопожертви грунту, щоб ця гілка проросла в нову подобу Грута.

Незабаром після цього Суверени і їх Верховна Жриця Айша найняли Вартових, щоб зупинити істоту, що живиться джерелом енергії їх рідної планети, цінними батареями Анулакса. Вартові Галактики досягли успіху, але Ракета вкрав кілька цінних батарей, відправивши монарха в погоню за ними в пошуках помсти.

Суверены Ракета фото

Коли суверени атакували, Вартові були врятовані завдяки втручанню Батька Квілла, Селестіала, відомого як Его. Поки Квілл, Гамора і Дракс супроводжували його і його слугу Богомола на планету Его, Ракета і Грут разом зі своїм бранцем Небулою залишилися, ремонтувати корабель.

Йонду і його Спустошувачі прибули, щоб забрати вкрадені батареї собі, і натрапили на Ракету, якому вдалося вивести з ладу багатьох своїх ворогів, перш ніж його взяли в полон разом з самим Йонду, коли проти нього почався заколот. За допомогою Груту і Спустошувача Крагліна Ракета і Йонду вирвалися зі своєї камери, знищивши зрадників-Спустошувачів, які напали на Йонду, перш ніж відправитися на зустріч з Квіллом і іншими.

Стражи Галактики Килн Фото

Під час їх подорожі Йонду зізнався Ракеті, що він такий же, як він, відштовхує всіх, щоб вони не нагадували про любов, якої йому не вистачає і яку він не заслуговує. Коли вони зблизилися через їх схожість, Йонду погодився подолати свої власні страхи і протистояти Его, чиї темні наміри приховувала його доброзичлива поведінка.

Об’єднавшись з Богомолом, Небулой, Йонду і Крагліном, Вартові досягли успіху у своїй спробі зупинити план Его захопити Всесвіт, ключову роль зіграв Ракета зі своєю бомбою, створеною на основі вкрадених батарей Анулакса. Коли стало ясно, що Йонду готовий пожертвувати собою, щоб врятувати Квілла від вмираючої планети Его, Ракета з жалем віддав йому єдиний скафандр і аеро-спорядження, щоб допомогти йому в його пошуках. Кілька хвилин по тому Ракета оглушив Гамору, яка збиралася повернутися на поверхню за Квілом, сказавши, що не може втратити ще більше друзів в цей день. Після смерті Йонду і похороні Спустошувачів – з усіма кланами Спустошувачів, які нещодавно відкинули його, але знову надали йому честь, Ракета оплакував друга, якого придбав і втратив.

Ракета и Тор Нивелир Фото

Роки по тому Вартові Галактики відповіли на сигнал лиха, який привів до порятунку Тора, єдиного хто вижив зі зруйнованого космічного корабля. Після того, як Тор пояснив, що його народ був знищений Таносом, у якого тепер було два Каменя Нескінченності, Гамора попередив, що якщо Танос отримає всі шість Каменів, він може покінчити з життям в половині всесвіту одним клацанням пальців. Коли Тор повідомив про свій намір вирушити в Нідавеллир, щоб викувати нову зброю для битви з Таносом, Ракета зголосився супроводжувати бога грому разом з Грутом.

Швидко знайшовши спільну мову, Тор і Ракета здружилися під час їх поїздки в Нідавеллір, коли Тор розповів Ракеті про всі особисті втрати, які він пережив. Ракета подарував Тору, який нещодавно втратив око в бою, нове око робота, який він вкрав під час своїх подорожей. Після прибуття в Нідавеллір Трійця зустріла дварфа Ейтрі, єдиного хто вижив після того, як Танос наказав дварфам побудувати йому рукавичку нескінченності, а потім знищив їх. Ракета, використовуючи корабель, на якому вони прилетіли в Нідавеллір, допоміг Ейтрі і Тору створити могутню сокиру, відому як “Штормбрейкер”, а Грут пожертвував своєю рукою, щоб викувати рукоять.

Ракета и Тор

З “Штормбрейкером”, здатним відкрити “Біфрост”, райдужний міст, Ракета супроводжував Тора і Грута на Землю, приєднавшись до битви, яку вели Чорна Пантера, його Вакандійскі сили і кілька членів “Месників” і союзників проти Легіону послідовників Таноса. На полі бою Ракета захоплювався пістолетом і роботизованою рукою Баки Барнса, сподіваючись додати їх у свою власну колекцію.

З вирішальною допомогою Тора хід битви, здавалося, пішов на користь героїв, але прибуття Таноса швидко змінило все. Коли лиходій заволодів каменем розуму з Віжена, у нього були всі шість Каменів Нескінченності, і навіть Штормбрейкер не міг зупинити його. Танос клацнув пальцями, роблячи те, про що попереджала Гамора, і враз обірвав половину життя у Всесвіті. Знову і знову вигукуючи “ні”, Ракета безпомічно дивився, як Грут зникає в порожнечі, разом з багатьма іншими на полі бою.

Поруч з приголомшеними Тором, Чорною Вдовою, Військовою Машиною, Брюсом Беннером і Капітаном Америкою Ракета стояв, не вірячи в те, що тільки що сталося.

21/03/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *