кто такая Мантис (Богомол) марвел

Ізольована від інших життєвих форм Его, Мантіc (Богомол) не розуміла всіх тонкощів соціальної взаємодії; але вона вчиться цьому разом з Вартовими Галактики.

Сирота

Вихована на самоті на планеті Его і далеко від її рідної раси, Мантіс ніколи не вміла взаємодіяти з іншими. Его знайшов Мантіс в стані личинки, осиротілої в її рідному світі. Він виростив її і залишив у себе, щоб вона допомагала йому своїми емпатичних силами. Его використовував її сили, щоб звільнити свій розум і допомогти йому заснути в його подорожах по пошуку його потомства, включаючи його сина Пітера Куілла (Зоряного лорда).

Вона зустріла Вартових Галактики після того, як Его врятував їх від солдатів Суверенів, які напали на них, і продовжила дивувати їх своєю поведінкою і здібностями на шляху до планети Его.

мантис и дракс

Емпатичні здібності

Мантіс (Богомол) – емпат, яка здатна відчувати почуття і емоції інших людей дотиком, на яке її антени реагують, спалахуючи. Вона може викликати сон і маніпулювати емоціями. Вона змогла змусити Его заснути, коли той перебував у формі планети, або на деякий час послабити Божевільного Титана Таноса. Вона успішно маніпулює емоціями, допомагаючи сумній людині відчути радість, або зробити вперту людини слухняною. Також Мантіс (Богомол) володіє підвищеною стійкістю і стійкістю до травм.

Вороги Галактики

Его, Целестіал і біологічний батько Пітера Куілла, врятував Мантіс (Богомол) в юному віці. Его – її рятівник і господар; проте, зустрівшись з Вартовими Галактики, Мантіс (Богомол) більше не змогла миритися з планами Его по захопленню всесвіту і вбивствами його потомства, які не змогли допомогти йому виконати його плани. Тоді безжалісний егоїст, який вважає себе богом, вирішив спробувати підкорити всесвіт за допомогою Квілла. Мантіс (Богомол) протистояла йому разом з Вартовими, і вони змогли вбити його на благо Всесвіту.

мантис и эго

Божевільний Титан Танос – прийомний батько Гамори, товариша по команді Мантіс. Як істота величезної сили і жорстокості, він не зупиниться ні перед чим, щоб заволодіти кожним Каменем Нескінченності, щоб зруйнувати половину Всесвіту в оманливій спробі врятувати її. Мантіс (Богомол) спробувала перемогти Таноса на Титані разом з іншими ВартовимиДраксом і Квілом, Небулою, Залізною Людиною з Месників і Людиною-павуком, а також Доктором Стренджем.

Посміхайся щоб завести друзів в Галактиці

При зустрічі з Вартовими Галактики – Зоряним Лордом, Гаморою, Драксом, Ракетою і Грутом – Мантіс пізнає складні емоції, такі як любов і гумор, а також природу дружби. У Мантіс і Дракса утворився особливий зв’язок один з одним, оскільки вона своєю поведінкою нагадує йому про його дочку. Після перемоги над Его, Мантіс продовжила подорожувати по галактиці разом з Вартовим Галактики.

Під час боротьби проти Таноса Мантіс зустріла Асгардійца і Месника Тора, прочитавши хворобливі думки якого, змогла звільнити його емоції від страждань. Вона також допомаглп героям Землі Залізній Людині, Людині-павуку і Доктору Стренджу разом з Вартовими і Небулою в спробі відібрати Рукавичку Нескінченності у Таноса на його рідній планеті Титан.

Від Сироти до Вартового

Коли Мантіс була покинутою личинкою на своїй планеті, Его врятував її і виховав як свою помічницю. Вона виросла на планеті Его, служачи йому в його прагненні знайти свого давно втраченого сина Пітера Куілла (Зоряного Лорда). Его використовув її Емпатичні здатності, щоб заспокоїти себе і заснути під час довгих подорожей по галактиці. Коли Его знайшов Квілла і Вартових Галактики, він врятував їх від атаки Суверенів.

мантис богомол и дракс

Его поділився своїми історіями і походженням Куілла з Вартовими і Богомолом. Скромна і невинна Мантіс вивчала соціальні взаємодії, такі як посмішка і жарти разом з Драксом. У своїй подорожі Богомол показала Зоряному Лорду, Гаморі і Драксу свої сили, такі як ослаблення розуму свого Вчителя і допомогу йому в дрімоті, а також читання емоцій Зоряного Лорда і Дракса.

На рідній планеті Его Мантіс і Дракс продовжували зближуватися. Під час їх спілкування Дракс навіть подумав, що Мантіс є домашньою твариною Его. Дракс також захоплювався її невинністю, оскільки вона нагадала йому про його дочку, яку він втратив. Піклуючись про своїх нових друзів, Мантіс більше не могла тримати свої знання про мертвих дітей Его в таємниці і розкрила справжні плани Его на Квілла, Дракса, Гамору і Небулу. Вона пояснила, що Его – егоїстична істота, яка вживили своє сім’я в численні системи по цілому всесвіті і вбила своїх дітей, які заважали його грандіозним планам по захопленню Всесвіту.

Мантис

Разом з Ракетою, Грутом і Йонду з Крагліном, Мантіс і Вартові зуміли врятувати Куілла і перемогти Его. Богомол використовувала своїм Емпатичні сили щоб приспати Его, поки інші його атакували.

Герої чудом покинули планету Его і продовжили свою подорож разом з Мантіс. Під час своїх пригод вони отримали сигнал біди з корабля асгардійців-біженців, який зазнав нападу невідомої сили. Вони прибули на місце аварії, але виявили лише напівпритомного Тора. Мантіс оживила його, використовуючи свої здібності, і Тор поділився своєю зустріччю з Таносом і тим, що він володіє Каменем Сили і Космічним Каменем.

мантис дракс и гамора

Обговорюючи подальші кроки, Вартові та Тор вирішили розділитися на дві групи: Тор, Ракета і Грут пішли, щоб знайти зброю вбивства Таноса на Нідавеллірі; в той час як інші Вартові вирушили в Знамоде, щоб захистити Камінь Реальності від Таноса. На жаль, Вартові прибули в Знамоде занадто пізно і потрапили в засідку Божевільного Титана, який вже володів Каменем Реальності, маніпулюючи їх оточенням він захопив Гамору.

Зв’язавшись з Небулою, Зоряним Лордом, Богомол і Дракс розшукали Таноса і Гамору на рідній планеті Таноса – Титані. Там Вартові зустріли прибулих Доктора Стренджа, Залізну Людину і Людину-павука. Дізнавшись, що всі вони були ворогами Таноса, група розробила план відділення Таноса від його Рукавички Нескінченності. Героям майже вдалося це зробити: Мантіс підкорила Таноса своїми емпатичних силами, а Людина-Павук і Залізна Людина були близькі до того, щоб зняти з Таноса Рукавичку Нескінченності.

Однак, дізнавшись, що Танос пожертвував Гаморою заради Каменя Душі, Зоряний Лорд, засліплений болем і люттю, напав на Божевільного Титана. Це послабило вплив Мантіс на Таноса, який зміг повернути собі силу і зберегти Рукавичку Нескінченності. Заволодівши Каменем Часу доктора Стренджа, Танос втік на Землю в пошуках останнього Каменя Нескінченності.

Незважаючи на армію зібрану з Месників і їх союзників на Землі, Таносу вдалося зібрати всі Камені Нескінченності і він знищив половину всього життя у Всесвіті. На Титані Мантіс відчула насування загрози і була першим з Вартових, які зникли, а слідом за нею зникли Зоряний Лорд і Дракс.

23/11/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *